Suitsetamisest loobumine laserteraapia abil!
Facebook logo

Sportlane

Venitusharjutuste tegemisel on suur roll vigastuste ennetamisel. Venitada võib igal ajal, peaasi, et lihased on soojad. Soovitame venitada rahulikult, leides venitamiseks õige asend. Kindlasti tuleb venitamisel lähtuda õigest hingamisest. Kui venitamisel tunned valu, siis tuleb venitamine kohe pooleli jätta.

Vigastuste ennetamisel on oluline roll lõdvestumisel. Õige lõdvestumine peale korralikku trenni aitab lihastel puhastuda sinna kogunenud jääkainetest ja juhib organismi pingeseisundist tavapärasesse seisundisse. Oluline on ka õige taastumine. Võta puhkust alati sama tõsiselt kui treeningut. Peale treeningut tee lõdvestust ja venitusi niikaua kuni õige südame rütm on taastunud.

Vigastusi aitab ennetada järjepidev massaaž. Regulaarne massaaž aitab lihastest eemaldada ainevahetuse jääkaineid ning varustada lihaseid värske verega. Igasuguseks lõdvestumiseks ja vigastuste ennetamiseks on klassikaline ja spordimassaaž ülitõhus vahend.

KINGI OMA LÄHEDASELE TERVISTAV MASSAAŹ! TELLI KINKEKAART!

India peamassaaž ICM (India Champi Massage)

  • energiaravi vabastab energeetilised plokid ja paneb keha tööle => laabuvad igapäevategevused
  • paneb mõistuse tööle – parem sooritusvõime
  • vähendab pingeid ja stressi
  • avab kolmandat silma ja avardab intuitsiooni

45 min (30+15) / 300 eek

Energeetiline ravi naistele, meestele ja lastele. Väga efektiivne sportlastele - massaaži on kasutanud  korvpallimeeskonna liikmed, paranenud on sooritusvõime.

ICM koosneb erinevatest massaažitehnikatest põhinedes peamiselt india peamassaažile e champile. Champi on ajurveda (tõlkes: pikk elu) tarkusest välja kasvanud massaaži­liik, mida peetakse parimaks siselihaseid lõdves­­tavaks massaažiks.

Massaaži tehakse kas õliga või ilma õlita. Tavaliselt kasutatakse  kookose õli spetsiaalsete looduslike ürdisegudega. Vahel JOIK niisutavat õlimaski, mille koostiseks oliivõli, jojobaõli, Monoi de Tahiti õli (kookospalmi ja gardeenia õite õli), punase palmi õli, avokaadoõli, sheavõi, viinamarjaseemne õli, panthenol B-5 ja kaeraproteiin. Tulemuseks on meeldiv emotsioon, täielik lõdvestus, stressi maandus, energiakeskuste aktiivsem töö.

Seoses peaverevarustuse paranemisega kiireneb juuste kasv, väheneb nende välja langemine ja hallinemine. Kookoseõli idamaiste ürtidega toidab juuksejuuri - õhukesed juuksed muutuvad tugevamaks. Aktiveeruvad juuksesibulad, mis on paljudel inimestel uinuvas olekus. Koos toitumise ja elustiili muutusega, on võimalik nii mõnelgi inimesel taastada kadunud juuksed. Näiteks ahendab suitsetamine veresooni ja juuksed ei saa eluks piisavalt verd (laiali kantavaid toitaineid ja hapnikku).

ICM abil saab leevendust peavalule, väsinud silmadele ja kohisevatele kõrvadele. Tõuseb sooritusvõime – tulemuseks paremad õpitulemused ja äritehingute laabumine.

ICM hõlmab õlavöötme, kaela, pea ja lauba. Soovitav teha kuurina 5-10 korda 4x aastas. Õlimassaaži puhul on soovitav juukseid pesta ca 2 tundi pärast massaaži või järgmisel päeval. Kaasa võtta pea katmiseks kilemüts ja rätik või müts. Juuksed tuleb enne massaaži kammida ja juuksepikenduste korral on oluline meistrit hoiatada. Massaaži teeb meister kliendile istuvas asendis, andes vajadusel ümber rätiku ja kattes kliendi sooja tekiga.

Vastunäidustused, mille puhul soovitame ainult näomassaazi: tugevad vererõhuproblee­mid, epilepsia, vähk, ateroskleroos, põleti­kud või ajuvereringe häireid. Osteoporoosi ja psoriaasi korral soovitame nõu pidada arstiga.

Rootsi klassikaline massaaž

Kestus - võimalik valida erinevad ajad

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Spordimassaaž

Kestus 60 min või 90 min
Spordimassaaž on tugevam kui klassikaline massaaž ning mõeldud nii tippsportlasele kui ka harrastusportlasele. Spordimassaaž  tõstab sportlikku töövõimet, valmistab ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsesse. Regulaarne massaaž aitab lihastest eemaldada ainevahetuse jääkaineid ning varustada lihaseid värske verega. Spordimassaaž peab tagama kvaliteetse treeningute läbiviimise, vältima vigastuste tekkimist ja tõstma eeldusi heaks võistlustulemuseks. Spordimassaaž on enamasti taastava, säilitava ja parandava iseloomuga.

 

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti