Efektiivseim põletike- ja valuravi Pärnus - laserteraapia
Facebook logo

Füsioteraapia

Väga paljud meist on olnud olukorras, kus pea-, kaela-, selja- või põlvevalud piinavad. Lampjalgsus ja rühiprobleemid ilmnevad juba lapseeas. Kas on olemas keegi, kes saab nende probleemide puhul aidata ja jagada nõuandeid, et neid vaevusi ennetada? Tule füsioterapeudi konsultatsioonile.
Pakume kompleksset teenust - füsioterapeut hindab probleemi ulatuse, määrab diagnoosi, tuvastab teraapia vajaduse, koostab võimlemiskava, näitab ette harjutused, et hiljem kodus oleks hea neid harjutusi teha.
 

KINGI OMA LÄHEDASELE  FÜSIOTERAPEUDI KONSULTATSIOON! TELLI KINKEKAART!

Levinumad mured, mille puhul füsioterapeut aitab

  • Ägedad ja kroonilised alaselja- ja kaelavaegused;
  • Ägedad ja kroonilised liigesevaegused (õla-, põlve-, hüppe ja küünarliiges);
  • Traumast, õnnetusest või spordivigastusest tingitud vaevused;
  • Liigese kulumisest, valest koormusest ja ülekoormusest põhjustatud vaevused;
  • Operatsioonijärgne taastumine (põlve-, õla-, küünarliigese operatsioonid);
  • Rühiprobleemid, lampjalgsus ja väikelapse kõnnimuster (ennetustöö, konsultatsioon ja ravikava)

Millistel põhjustel kõige enam füsioterapeudi poole pöördutakse

  • Imikud ja väikelapsed - Lihaspinged, lihasnõrkus, arenguprobleemid, üle- ja alatoonus, lampjalgsus, kõnnimuster;
  • Kooliealised noored - Alaselja-, põlve- ja liigesevalud, rühiprobleemid, lampjalgsus, vigastuste järgne teraapia;
  • Keskealised inimesed - Äkilised ja kauaaegsed alaselja- ja kaelaprobleemid, liigesevaevused, liigeste kulumine, vigastuste järgne teraapia;
  • Sportlased - Liigestega seotud kaebused (liigeste vale koormus, ülekoormus), spordivigastuste järgne teraapia ja taastumine, konsultatsioonid. Vigastusi ennetav füsioteraapia.

Füsioterapeut võib aidata kõiki, kes soovivad ennetada tervisehäireid, arukamalt treenida ja heas vormis olla, samuti haigusest, vigastusest või operatsioonist kiiremini taastuda. Nii otseses kui ka kaudses mõttes on odavam püsida tervena kui end ravida. Lisaks ei ole kohanud lapsevanemat, keda ei huvita oma lapse tervis. Kui ka pealtnäha näib väikelaps täiesti tervena, tasub alati tulla konsultatsioonile.

Kas ma hakkan oma tervise peale mõtlema alles siis kui juba ilmnevad märgid tervise halvenemisest? Kas mul on targem tegeleda ennetustööga? Inimesed mõtlevad ja teadvustavad  endale üha enam, et hea tervis on edu pant. Tänases karmis olelusvõitluses tööturul eelistatakse terveid ja vastupidavaid töötajaid.

Oluline on järjepidev tegelemine enda ja oma lähedastega hea tervise nimel. Füsioterapeutilised meetodid on kehalised harjutused või ravimassaaž. Inimestel üldjuhul puudub aeg, oskus ja järjekindlus enda või oma lapsega võimelda. Pigem tullakse spetsialisti juurde, võimeldakse koos temaga, suheldakse ning saadakse ka lisateavet erinevate küsimuste osas.

Broneeri aeg füsioterapeudi juurde

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti