Efektiivseim põletike- ja valuravi Pärnus - laserteraapia
Facebook logo

Täiskasvanu

Kas ma hakkan oma tervise peale mõtlema alles siis kui juba ilmnevad märgid tervise halvenemisest? Kas mul on targem tegeleda ennetustööga? Inimesed mõtlevad ja teadvustavad  endale üha enam, et hea tervis on edu pant. Tänases karmis olelusvõitluses tööturul eelistatakse terveid ja vastupidavaid töötajaid.

Oluline on järjepidev tegelemine enda ja oma lähedastega hea tervise nimel. Füsioterapeutilised meetodid on kehalised harjutused või ravimassaaž. Inimestel üldjuhul puudub aeg, oskus ja järjekindlus endaga võimelda. Pigem tullakse spetsialisti juurde, võimeldakse koos temaga, suheldakse ning saadakse ka lisateavet erinevate küsimuste osas.

Füsioterapeut võib aidata kõiki, kes soovivad ennetada tervisehäireid, arukamalt treenida ja heas vormis olla, samuti haigusest, vigastusest või operatsioonist kiiremini taastuda. Nii otseses kui ka kaudses mõttes on odavam püsida tervena kui end ravida.

  • Keskealised inimesed - Äkilised ja kauaaegsed alaselja- ja kaelaprobleemid, liigesevaevused, liigeste kulumine, luumurdude järgne teraapia;
  • Sportlased - Liigestega seotud kaebused (liigeste vale koormus, ülekoormus), spordivigastuste järgne teraapia ja taastumine, konsultatsioonid. Vigastusi ennetav füsioteraapia.

Erinevat tüüpi peavalu esineb üle 90% inimestel. Pingepeavalu on kõige sagedasem peavalu vorm. See tekib koljulihaste püsiva pingega, mille üheks peamiseks põhjuseks on stress. Me ei soovita tarbida medikamente. Pingetest aitavad vabaneda erinevad venitusharjutused ning väga hästi aitab ka lõõgastav massaaž. 

Lapsevanematena tunneme muret oma laste tervise pärast. Kui laps väike on, mõtled Ikka, et kas tema tervise ja füüsisega on kõik korras. Paljud lapsevanemad unistavad, et laps teostaks selle, mida lapsevanem ise ei suutnud. Ema ja isa saavad lapse hea tervise nimel nii lapsepõlveks kui ka edaspidiseks palju ära teha, vältimaks erinevaid probleeme tulevikus, mis võivad takistada unistuste täitumist

Tule konsultatsioonile! Broneeri aeg!

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti