Efektiivseim põletike- ja valuravi Pärnus - laserteraapia
Facebook logo

Imik

Imikueas laps on erinevatele haigustele väga vastuvõtlik. Medikamentidega ravimine on selles eas väga piiratud ning kahjuks tekitab see tihti ebameeldivaid tagajärgi. Paljud haigused, mis imikueas on tüüpilised, on võimalik ära hoida ja varases haiguse staadiumis ka välja ravida massaažiga. Rida haigusi ravitakse selles eas ainult massaaži ja võimlemisega. 

TUNNE MURET OMA VÄIKESTE PÄRAST. Broneeri aeg!

Lihaste ületoonus - Väikelaps on pidevalt pinges, lihased on kinni ega funktsioneeri normaalselt. Tulemuseks on kõrgenenud ärritus ja rahutus, ta magab halvasti ja nutab tihti, mis lõppkokkuvõttes rikub lapse psüühikat. Uuringute kohaselt kannatab lihaste ületoonuse all 80% vastsündinutest. Ravi puudumisel võivad tekkida krambid. Sellisel juhul on väga asjakohane lõdvestav massaaž

Lihaste alatoonus - Lihased on nõrkunud ja imik ei oska toime tulla oma kehaga, tema areng seisab, samuti on häiritud muud organismi funktsioonid. Sellisel juhul tuleb tingimata teha lapsele tugevdavat massaaži ja võimlemist.

Kõõrkael - vale pea asend seetõttu, et kaelalihased on liiga pinges või selja-kaela piirkond on kõver. Kõige enam on põhjuseks kaasasündinud emakasisene väärareng ja kaelakudede vigastamine sünnitusel. Ravi puudumisel võib see viia asümmeetrilise näo, kolju ja selgrooni. Õigeaegsel sekkumisel aitab kiire ja efektiivne massaaž. 

 

Massaaž on lapsele vajalik ka siis kui laps on terve.  Massaaž soodustab tugi- ja liikumissüsteemi, lihaste ning vereringe tugevnemist, parandab ainevahetust. Massaaž toimib mitte ainult naha pinnal, vaid ka sügavamal kudedes. Regulaarne massaaž on teie lapse tervise edu pant 

 

Lampjalgsus - esineb nii kaasasündinult ning on ka pärilik. Tulevikus võib see viia tõsiste tagajärgedeni: rikutud rüht, erinevad selgroo- ning tugi- ja liikumissüsteemi haigused. Imikueas on efektiivseks raviks massaaž. 

Kompjalgsus - võib viia tugi- ja liikumisaparaadi häireteni ning lampjalgsuse tekkeni. Edukalt on võimalik parandada massaažiga.

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti