Suitsetamisest loobumine laserteraapia abil!
Facebook logo

Taastusravi

Taastusravi on suunatud häirunud funktsioonide taastamisele ja säilitamisele. Tegu on töövõimet taastava raviga.

Taastusravi algab juba peale kipsi asetamist või operatsiooni. Eelkõige on tegemist ravivõimlemisega liigestele ja lihastele.  Lisaks uudsena Pärnus ka laserteraapia. Laserteraapia abil toimub kiirem paranemine keha enda toel, stimuleerides rakufunktsioone. Eriti tõhus luumurdude ravis, liigesetraumade korral, kõõluste- ja sidemete venituse korral ning operatsioonijärgsete haavade ravis. Kui on tegemist täiskipsiga siis on võimalik laserteraapiat teha peale kipsi eemaldamist. Kui tegemist poolkipsiga siis on võimalik laserteraapiat teostada ka läbi sideme.
Taastusravi puhul on tegemist on inimese kannatada saanud kehaosa liikumisvõime taastamisega, mis on eriti oluline laste luumurdude korral. Laste luud ja lihased on nõrgad ning kipsi korral jääb kipsis kehaosa veel nõrgemaks. Tavapäraselt jääb laps peale kipsi mahavõtmist kas lonkama või on näha, et antud liiges ei liigu päris nii nagu vaja. Sellest tulenevalt on vajadus koheselt taastusraviga tegeleda.
Sama oluline on täiskasvanul kiiresti töövõime taastada, eriti tänastes tingimustes, kus keegi ei soovi väga kaua haiguslehel olla.
Pakume kompleksset teenust - füsioterapeut hindab vigastuse ulatuse, määrab diagnoosi, tuvastab teraapia vajaduse (laser, võimlemine jne), koostab võimlemiskava, näitab ette harjutused (et hiljem kodus oleks hea neid harjutusi teha) ning edaspidi saab saa klient käia tõhusas laserteraapias.
 
Loe laserteraapiast lähemalt: http://www.tervisetaastaja.ee/?122
 

Tule füsioterapeudi konsultatsioonile! Broneeri aeg!

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti