Suitsetamisest loobumine laserteraapia abil!
Facebook logo

Peavalu

Erinevat tüüpi peavalu esineb üle 90% inimestel. Pingepeavalu on kõige sagedasem peavalu vorm. See tekib koljulihaste püsiva pingega, mille üheks peamiseks põhjuseks on stress. Me ei soovita tarbida medikamente. Pingetest aitavad vabaneda erinevad venitusharjutused ning väga hästi aitab ka lõõgastav massaaž. 

India peamassaaž ICM (India Champi Massage)

  • energiaravi vabastab energeetilised plokid ja paneb keha tööle => laabuvad igapäevategevused
  • paneb mõistuse tööle – parem sooritusvõime
  • vähendab pingeid ja stressi
  • avab kolmandat silma ja avardab intuitsiooni

45 min (30+15) / 300 eek Broneeri aeg massaažile!

Energeetiline ravi naistele, meestele ja lastele. Väga efektiivne sportlastele - massaaži on kasutanud  korvpallimeeskonna liikmed, paranenud on sooritusvõime.

ICM koosneb erinevatest massaažitehnikatest põhinedes peamiselt india peamassaažile e champile. Champi on ajurveda (tõlkes: pikk elu) tarkusest välja kasvanud massaaži­liik, mida peetakse parimaks siselihaseid lõdves­­tavaks massaažiks.

Massaaži tehakse kas õliga või ilma õlita. Tavaliselt kasutatakse  kookose õli spetsiaalsete looduslike ürdisegudega. Vahel JOIK niisutavat õlimaski, mille koostiseks oliivõli, jojobaõli, Monoi de Tahiti õli (kookospalmi ja gardeenia õite õli), punase palmi õli, avokaadoõli, sheavõi, viinamarjaseemne õli, panthenol B-5 ja kaeraproteiin. Tulemuseks on meeldiv emotsioon, täielik lõdvestus, stressi maandus, energiakeskuste aktiivsem töö.

Seoses peaverevarustuse paranemisega kiireneb juuste kasv, väheneb nende välja langemine ja hallinemine. Kookoseõli idamaiste ürtidega toidab juuksejuuri - õhukesed juuksed muutuvad tugevamaks. Aktiveeruvad juuksesibulad, mis on paljudel inimestel uinuvas olekus. Koos toitumise ja elustiili muutusega, on võimalik nii mõnelgi inimesel taastada kadunud juuksed. Näiteks ahendab suitsetamine veresooni ja juuksed ei saa eluks piisavalt verd (laiali kantavaid toitaineid ja hapnikku).

ICM abil saab leevendust peavalule, väsinud silmadele ja kohisevatele kõrvadele. Tõuseb sooritusvõime – tulemuseks paremad õpitulemused ja äritehingute laabumine.

ICM hõlmab õlavöötme, kaela, pea ja lauba. Soovitav teha kuurina 5-10 korda 4x aastas. Õlimassaaži puhul on soovitav juukseid pesta ca 2 tundi pärast massaaži või järgmisel päeval. Kaasa võtta pea katmiseks kilemüts ja rätik või müts. Juuksed tuleb enne massaaži kammida ja juuksepikenduste korral on oluline meistrit hoiatada. Massaaži teeb meister kliendile istuvas asendis, andes vajadusel ümber rätiku ja kattes kliendi sooja tekiga.

Vastunäidustused, mille puhul soovitame ainult näomassaazi: tugevad vererõhuproblee­mid, epilepsia, vähk, ateroskleroos, põleti­kud või ajuvereringe häireid. Osteoporoosi ja psoriaasi korral soovitame nõu pidada arstiga.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti