Suitsetamisest loobumine laserteraapia abil!
Facebook logo

Sporditrauma

Vigastustele ning nendest paranemisele ei pöörata piisavalt tähelepanu. See on inimlik, et ei kannatata vigastusest täieliku taastumiseni vaid treeninguid alustatakse enne täielikku paranemist. Sporditraumasid on kergemaid ja raskemaid. Ka kerged sporditraumad vajavad erilist tähelepanu kui tulevikus on soov sporditegemisega igapäevaselt jätkata.

Pakume kompleksset teenust - füsioterapeut hindab vigastuse ulatuse, määrab diagnoosi, tuvastab teraapia vajaduse (laserteraapia, võimlemine jne), koostab võimlemiskava, näitab ette harjutused (et hiljem kodus oleks hea neid harjutusi teha) ning edaspidi saab saa klient käia tõhusas laserteraapias.
 
Loe laserteraapiast lähemalt: http://www.tervisetaastaja.ee/?122

Taastusravi on suunatud häirunud funktsioonide taastamisele ja säilitamisele.
Taastusravi algab juba peale kipsi asetamist või operatsiooni. Eelkõige on tegemist ravivõimlemisega liigestele ja lihastele. Tegemist on inimese kannatada saanud kehaosa liikumisvõime taastamisega, mis erilise tähelepanu alla tuleb võtta laste luumurdude korral. Laste luud ja lihased on nõrgad ning kipsi korral jääb kipsis kehaosa veel nõrgemaks. Tavapäraselt jääb laps peale kipsi mahavõtmist kas lonkama või on näha, et antud liiges ei liigu päris nii nagu vaja. Sellest tulenevalt on vajadus koheselt taastusraviga tegeleda.

Tule konsultatsioonile! Broneeri aeg!

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti