Efektiivseim põletike- ja valuravi Pärnus - laserteraapia
Facebook logo

Massaažid ja kehahooldused

 

KINGI OMA LÄHEDASELE TERVISTAV MASSAAŹ või KEHAHOOLITSUS! TELLI KINKEKAART!

Hinnakiri http://www.tervisetaastaja.ee/?48

Rootsi klassikaline massaaž

Kestus 30; 60; 90 min
Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Võimalik on valida pikaajalise kogemusega massööri massaaži kui ka massöör/praktikandi poolt teostatavat massaaži.  Vahe on massööri kogemuses ja massaaži hinnas. Massöör/praktikandi massaaž sobib  neile, kes soovivad lõõgastust, mitte massaaži konkreetse piirkonna ravi eesmärgil. Anname praktikandile võimaluse praktiseerida ning kogemusi saada!

Ravimassaaž laseriga

Kestus 30-60 min
On eriti tõhus müofastsiaalsete valude, kaela kanguse, peavalude jne puhul. Alustuseks masseeritakse lihased soojaks, seejärel masseeritakse pingekolded üle laseriga. Tõhus mõju ka sügavamates kudedes. Tulemused on vapustavad! Tavaliselt saab abi 1-2 korrast, krooniliste probleemide korral on soovituslik kuur 5-8x.

Spordimassaaž

Kestus 45 min, 60 min või 90 min
Spordimassaaž on tugevam kui klassikaline massaaž ning mõeldud nii tippsportlasele kui ka harrastusportlasele. Spordimassaaž  tõstab sportlikku töövõimet, valmistab ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsesse. Regulaarne massaaž aitab lihastest eemaldada ainevahetuse jääkaineid ning varustada lihaseid värske verega. Spordimassaaž peab tagama kvaliteetse treeningute läbiviimise, vältima vigastuste tekkimist ja tõstma eeldusi heaks võistlustulemuseks. Spordimassaaž on enamasti taastava, säilitava ja parandava iseloomuga.

Ravimassaaž

Kestus 30 min, 45 min, 60 min, 90 min
Ravimassaaži käigus keskendutakse probleemsetele piirkondadele. Eesmärk on parandada kerget ja mõõdukat haiguslikku seisundit. Ravimassaaži eesmärk on parandada inimese elukvaliteeti ning sobib hästi lihaskonna vaevuste puhul. Ravimassaažil kasutatakse klassikalise- ja punktmassaaži võtteid. Enamlevinud ravimassaaži kasutusala on sundasenditest tekkinud alaselja- ja õlavöötme vaevused . Ravimassaaži puhul arvestatakse erinevate diagnoosidega ning massaaži teostatakse vastavalt dioagnoosile (kõrgvererõhutõbi, südamehaigused jne). Eesmärk on ka hõlbustada paranemist tõsistest vigastusest või kirurgiliste protseduuride järgselt.

 

Broneeri aeg massaažile!

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti