Efektiivseim põletike- ja valuravi Pärnus - laserteraapia
Facebook logo

Vigastusi ennetav füsioteraapia

Venitusharjutuste tegemisel on suur roll vigastuste ennetamisel. Venitada võib igal ajal, peaasi, et lihased on soojad. Soovitame venitada rahulikult, leides venitamiseks õige asend. Kindlasti tuleb venitamisel lähtuda õigest hingamisest. Kui venitamisel tunned valu, siis tuleb venitamine kohe pooleli jätta.

Vigastuste ennetamisel on oluline roll lõdvestumisel. Õige lõdvestumine peale korralikku trenni aitab lihastel puhastuda sinna kogunenud jääkainetest ja juhib organismi pingeseisundist tavapärasesse seisundisse. Oluline on ka õige taastumine. Võta puhkust alati sama tõsiselt kui treeningut. Peale treeningut tee lõdvestust ja venitusi niikaua kuni õige südame rütm on taastunud.

Vigastusi aitab ennetada järjepidev massaaž. Regulaarne massaaž aitab lihastest eemaldada ainevahetuse jääkaineid ning varustada lihaseid värske verega. Igasuguseks lõdvestumiseks ja vigastuste ennetamiseks on klassikaline massaaž ülitõhus vahend.

Tule konsultatsioonile! Broneeri aeg!

Rootsi klassikaline massaaž

Kestus 50 min

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
English На русском Eesti